Děkujeme za zprávu, budeme vás kontaktovat co nejdříve

Kariéra

Jedním ze základních pilířů úspěšného působení naší společnosti na konkurenčním trhu je sehraný tým profesionálních a dynamických pracovníků. Nabízíme platnění v mezinárodním týmu dynamické společnosti uchazečům se znalostí alespoň jednoho světového jazyka, zkušenostmi v daném oboru a schopností a otevřeností učit se novým věcem. Pro více informací prosím kontaktujte kariera@gcf.cz

Právě hledáme

Samostatná(ý) účetní

Náplň práce:
  • kompletní vedení účetních agend

  • zpracování reportingů

  • komunikace s příslušnými úřady

  • komunikace s klienty i v AJ (ústně i písemně)

Požadujeme:
  • pokročilou praktickou znalost podvojného účetnictví

  • znalost MS Office

  • pečlivost, flexibilitu, komunikativnost, schopnost vysokého pracovního nasazení, profesionální přístup

  • znalost AJ na komunikativní úrovni (ústně i písemně)

Nabízíme:
  • zajímavou práci v mladém dynamickém týmu s možností profesionálního růstu, jazykové studium, účetní certifikace

  • zázemí mezinárodní společnosti

  • příjemné pracovní prostředí v centru Prahy

  • firemní zaměstnanecké výhody

  • dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis (CV).

Kontaktovat